Vetura përplas për vdekje dy këmbësorë në Durrës

Periskopi.com Lajme

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës.

Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për zbardhjen e aksidentit.

Detaje tjera ende nuk dihen.

 

 

Shpërndaje në: