Viziton familjarin në burg, i konfiskohet marihuanë

Viziton familjarin në burg, i konfiskohet marihuanë

Policia bën të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Lajmi.net/

Shpërndaje në: