Voton Lutfi Haziri së bashku me vajzat dhe gruan

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Komunës së Gjilanit nga radhët e LDK-së, Lutfi Haziri ditën e sotme së bashku me bashkëshorten dhe vajzat e tij kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar në zgjedhjet lokale.

Haziri ka publikuar fotografi nga momenti i votimit, teksa ka ftuar qytetarët që të dalin dhe të votojnë.

Po ashtu, ai ka uruar që kjo ditë e bardhë të përfundojë ashtu sitë përfundojë ashtu siç ka filluar, në mënyrë të qetë e solemne.