Vriten 55 terroristë të ISIS’it

Vriten 55 terroristë të ISIS’it

Së paku 55 terroristë të vrarë, tre automjete të blinduara dhe tre bateri raketore të shkatërruara është bilanci i sulmeve të djeshme artilerike të forcave të armatosura turke ndaj pozitave të organizatës terroriste DAESH në veri të Sirisë, raporton Anadolu Agency

Shpërndaje në: