Vritet me armë zjarri punonjësi i karburanti

Vritet me armë zjarri punonjësi i karburanti

Nga të dhënat e para raportohet se viktimë ka mbetur shtetasi Artan Hoxha, 44-vjeç, banor i fshatit Gjashtë. Mësohet se ai është punonjës i një pike karburanti në Sarandë dhe është qëlluar për vdekje me armë zjarri.

Grabitja me pasojë vdekjen mendohet të ketë ndodhur rreth orës 02:00 të natës. Një patrullë policie ka qenë ajo që vajtur e para në vendin e ngjarjes dhe ka transportuar viktimën për në spital. Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Shpërndaje në: