Formacionet zyrtare: Ludogorets-Arsenal

Formacionet zyrtare: Ludogorets-Arsenal

Arsenal është favoritë edhe në këtë ndeshje pas fitores në ndeshjen e kaluar ndërmjet tyre. ‘Topqinjtë’ në këtë takim nuk do t’i kenë shërbimet e disa lojtarëve kyç për shkak të lëndimeve. Bellerin dhe Walcott janë mungesat kryesore të Arsene Wenger.

Këto janë formacionet zyrtare:

Ludogorets: Borjan; Minev, Palomino, Moti, Natanael; Abel, Dyakov; Cafú, Marcelinho, Wanderson; Keseru.

Arsenal:

ars

/Periskopi.com

Shpërndaje në: