Xhensila shfaqet vetëm në të brendshme (Foto)

Xhensila shfaqet vetëm në të brendshme (Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë duke kaluar momente të bukura së bashku.

Së fundmi ka qenë këngëtarja bukuroshe ajo e cila ka publikuar një fotografi, shkruan Indeksonline.

Ajo është shfaqur vetëm në të brendshme me një pamje romantike nga mrapa.

Pa dyshim që edhe në këtë foto, vërehen linjat e Xhensilës.

Shpërndaje në: