Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

Xhonatani është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme.

Gara e tij nuk zgjati shumë, pasi u dërgua në nominim për shkeljen e rregullave, pasi i dha Oltës informacione nga jashtë kur hyri në shtëpi.

Në nominim mbrëmjen e sotme ishin edhe Luizi, Efi dhe Armaldo.

 

Shpërndaje në: