Zaimina Vasjari provokon rëndë ndjekësit me veshjen që ka zgjedhur

Periskopi.com Showbiz

Zaimina ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një prej emrave shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Kjo u vu re në kohën kur ajo mungoj paksa me projektet muzikore dhe rikthimi ishte i fuqishëm.

Zaimina Vasjari megjithatë në rrjete sociale vazhdon të jetë aktive dhe me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokuese në veshjen që ka zgjedhur. Ajo ka treguar gjoksin dhe këmbën.

Zaimina e ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve.

Shpërndaje në: