Zhdrella dyshon se Feronikeli do ta mbrojë titullin

Zhdrella dyshon se Feronikeli do ta mbrojë titullin

Në një intervistë për Periskopin, ish-futbollisti i Prishtinës thotë se deri në fund të sezonit ka shumë ndeshje për t’u zhvilluar dhe se gjërat mund të ndryshojnë.

”Ka shumë ndeshje deri në fund të sezonit dhe do të takohemi me të gjitha skuadrat. Jemi në një seri të fitoreve, por ka shumë deri në fund”, deklaroi Zhdrella.

Ai foli edhe për skuadrat të cilat i sheh si rivale në garën për titull, ku veçoi katër prej tyre.

“Padyshim se konkurrentë për titull janë Trepça ’89, Prishtina, Llapi dhe Besa. Të gjitha këto kanë ekip të mirë”, përfundoi Zhdrella. /Periskopi.com

Shpërndaje në: