Zyrtare: Bayern – Barcelona luhet pa publik

Periskopi.com Sporti

Landi i Bavarisë ka marrë një vendim të ri.

Ndeshja e Champions League, ndërmjet Bayern Munich dhe Barcelona do të luhet pa tifozë, përcjell Periskopi.

Markus Soder, kreu i Bavarisë, ka marrë vendim të ri dhe kështu ndeshja nuk mund të pranojë tifozë.

Këto ndryshime do të bëhen në kuadër të masave të marra në raport kundër Covid-19./Periskopi/