Zyrtare: Nicolo Zaniolo është lojtari më i ri i skuadrës turke, Galatasaray

Zyrtare: Nicolo Zaniolo është lojtari më i ri i skuadrës turke, Galatasaray

Tashmë dhe është zyrtare, Nicolo Zaniolo dhe zyrtarisht është lojtari më i ri i skuadrës turek, Galatasaray.

Marrëveshja është vulosur nga të dyja palët, me mesfushorin që i kushtoi skuadrës turek plotë 35 milionë euro, shkruan Periskopi.

Kontrata e tij te skuadra turke vlenë deri në vitin 2027.

Shpërndaje në: