Zyrtare: PSG nënshkruan me Wijnaldumin

Periskopi.com Sporti

Gerginio Wijnaldum ka nënshkruar kontratë me Paris Saint-Germain me një kontrate deri 2024.

30-vjeçari ka pranuar të nënshkruaj me parisienët, paga e tij vjetore do të jetë 9.5 milionë euro.

Kjo është edhe arsye që holandezi ka pranuar të nënshkruaj me Parisin dhe jo me Barcelonën.

Postimi i plotë:

Shpërndaje në: