1 viktimë dhe 4 raste të reja brenda 24 orëve nga Covid-19

Periskopi.com Lajme

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 3  raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Gjatë kësaj kohe janë shëruar 4 persona nga COVID-19.