Momenti kur Trump ngatërron makinën presidenciale me një tjetër (Video)

Momenti kur Trump ngatërron makinën presidenciale me një tjetër (Video)

Duket se presidenti amerikan Donald Trump ishte paksa i hutuar në momentin që po zbriste nga nga aeroplani presidencial Air Force One, pasi ngatërroi makinën presidenciale me një tjetër.

Edhe pse e kishte atë që quhet ndryshe “Bisha” para shkallëve të aeroplanit ai në një moment hutohet dhe vazhdon rrugën drejt një automjeti tjetër.

Presidenti sapo u ul në bazën ajrore Andreës në Washington, pasi fundjavën e kaluar e kishte kaluar në klubin e tij të golfit në Bedminster në New Jersey.

Por, pasi e panë se i pari i Shtëpisë së Bardhë ishte hutuar dhe nuk po e gjente veturën, një agjent i Shërbimit Sekret detyrohet që ta udhëzoj drejt veturës tetë tonëshe të tipit Cadillac. /albeu.com/

Shpërndaje në: