A mendon për ish të dashurat Ermal Fejzullahu?

A mendon për ish të dashurat Ermal Fejzullahu?

Këngëtari Ermal Fejzullahu ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin “EliteZone” Në mesin e shumë pyetjeve provokuesi ishte edhe ajo se a e kujton ai ndonjë ish të dashur. Por Ermali tregoi që gruaja e tij është “Made in Drenica”. Ai po ashtu pohoi se ka familjen shumë të mirë. Është bërë baba, dhe ka gajle të tjera.

Shpërndaje në: