A u rrezikua jeta e Bleona Qeretit ?

A u rrezikua jeta e Bleona Qeretit ?

Këngëtarja Bleona Qereti ishte në ishullin e Cancun-it për gjirimet e filim të saj më të ri. Por gjatë kthimit per në Londër nuk shkoi gjithçka mirë sa i përket fluturimit në avion. Me anë të një video që Bleona ka postuar në “Facebook” dëgjohet se si piloti i cili lajmëron se nuk ka ajër në kabinë dhe  janë shpërndarë maska oksigjeni për të gjithë pasagjerët. Por fatmirësisht ky avion ka arritur të ulet në Londër, dhe Bleona është shëndosh e mirë.

Shpërndaje në: