Aksident në Prishtinë, lëndohen edhe dy këmbësorë

Periskopi.com Lajme

Rreth orës 19.00 ka ndodhur një aksident trafiku në kryeqytet, më konkretisht në lagjen “Dardania”.

Për pasojë lëndime trupore kanë marrë dy këmbësorë.

Të përfshira në aksident kanë qenë dy vetura, një “Golf 5”, si dhe një “Audi”, ndërkohë që në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë Policia e Kosovës.

Me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë.

 

 

Shpërndaje në: