Anxhelina joshë me pozat në bikini

Periskopi.com Showbiz

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse.

Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja/modelja e cila po i shijon pushimet Shqipëri, ka ndarë një seri imazhesh të reja në bikini ku shfaqet në formë të përkryer trupore.

Natyrisht që në këto imazhe nuk mungojnë as komplimentet e fansaeve dhe miqve të saj për një paraqitje kaq brilante.

Shpërndaje në: