Arjola Demiri e tepron me zhveshje, ekspozon më shumë se që duhet

Periskopi.com Showbiz

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë.

Java e parë e emisionit “Big Brother VIP” ishte e mbushur plot me dashuri, momente të trishta dhe debate.

Aktorja tropojanë, Arjola Demiri po shfaqet joshëse duke venë në dukje format e saj trupore.

Aktorja mori sërish vëmendje me veshjen në natën e mbrëmshme të “Big Brother VIP”. Ajo ka zgjedhur të shfaqet provokuese e veshur me një fustan me ngjyrë të kaltër dhe me dekolte të hapur.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.