Arta ia uron vetvetes ditëlindjen

Periskopi.com Showbiz

Bukuroshja dhe aktorja Arta Elezaj sonte ka festuar ditëlindjen

E derisa ajo e kishte bërë atmosferë në ditëlindjen e Kejvina Kthellës, bukuroshja shqiptare duket se nuk ia ka kthyer me të njëjtën monedhë Artës, pasi që nuk ka marrë pjesë në ditëlindjen e kësaj të fundit.

“Gëzuar ditëlindjen kësaj krijese të dashur që me shikon mua kur unë e shikoj në pasqyre çdo ditë”, ka shkruar Arta.

Ajo gjatë ditës ka postuar edhe në video në Instastory.

Shpërndaje në: