As që i interesoi, thjesht ‘dëshironte të shkonte në shtëpi: Reagimi qesharak i birit të Messit kur babai fitoi ‘Topin e Artë’

Periskopi.com Sporti

Lionel Messi ka fituar ‘Topin e Artë’ për herë të shtatë në karrierë në ceremoninë e Parisit, të hënën mbrëma, shkruan Periskopi.

Ishte një arritje e jashtëzakonshme për argjentinasin, por jo të gjithë ishin aq të ngazëllyer sa ai për ngjarjen.

E një ndër ta që nuk u duk aspak i impresionuar me të arriturën ishte biri më i ri i tij, Thiago, i cili vetëm qëndroi sikur ishte i ngopur nga nata ‘e mërzitshme’ dhe dukej se krejt çka dëshironte ishte të shkonte në shtëpi dhe të flinte, për dallim nga vëllezërit e tij që ishin qartazi të lumtur. /Periskopi.com/