Atalanta merr epërsinë ndaj Juventus

Periskopi.com Sporti

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Juventus – Atalanta.

Atalanta ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Juventus, pas 27 minutave, shkruan Periskopi.

Duvan Zapata ishte lojtari që realizoi golin.

Zapata dërgoi topin prapa shpinës së Szczesny, dhe me ndihmën e shtyllës topi shkoi në rrjetë.

Shikoni golin KËTU/Periskopi/