Babë e bir nga Gjilani kapen me kokainë, baba punëtor i policisë

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar, të cilët u kapën me substanca narkotike.

Sinjali mëson se në mesin e të arrestuarve është edhe një zyrtar i stafit civil të Policisë në Gjilan.

Ai dyshohet se është kapur me kokainë bashkë me djalin e tij dhe një person tjetër.