Bajrami: E shokuar, organet të veprojnë tash – nesër është vonë

Periskopi.com Lajme

Deputetja e LDK-së Hykmete Bajrami, lidhur me krimin monstruoz thotë se shteti duhet të veprojë sonte dhe se ‘nesër është vonë’.

‘E shokuar nga lajmi për tragjedinë në Gjllogjan. Bashkëndjej me familjet e viktimave, Zoti ju dhashtë forcë ta përballoni këtë dhimbje të madhe!
Organet e rendit duhet të veprojnë menjëherë, nesër është tepër vonë’, shkruan Bajrami./Periskopi/