Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Tani po shkojmë në Bubq

Periskopi.com Showbiz

Bebe Rexha ka ardhur në Shqipëri për të ndihmuar.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është prekur shumë nga tragjedia në Shqipëri andaj pasi hapi mundësinë për të ndihmuar ‘online’ ka vendosur që këtë ta bëjë edhe duke qenë prezent, shkruan lajmi.net.

“Përshëndetje të gjithëve. Unë më në fund arrita në Shqipëri dhe tani po shkojmë në Bubq për të parë se si po shkojnë gjërat”, ka thënë Bebe në një postim të fundit në Instagram.

Kujtojmë se rrugës për në Shqipëri ajo ka përjetuar një ndjenjë të keqe me turbulenca.

Shpërndaje në: