Belgjika 2-0 Anglia, notat e lojtarëve (Foto)

Belgjika 2-0 Anglia, notat e lojtarëve (Foto)

Eden Hazard është zgjedhur lojtari i ndeshjes në përballjen Belgjikë-Angli

Belgjika e mposhti Anglinë me rezultat 2-0 në ndeshjen për vendin e tretë në Kupën e Botës ‘Rusia 2018’, shkruan Periskopi.

Eden Hazard shkëlqeu në këtë takim duke u zgjedhur lojtari më i mirë i ndeshjes.

Anglia nuk tregoi asgjë në këtë takim dhe më i miri në fushë u vlerësua Trippier me notën 7.3.

Në foton e mëposhmte mund t’i shihni vlerësimet e lojtarëve nga ndeshja Belgjikë-Angli. /Periskopi/

Shpërndaje në: