Bella Hadid zbulon tërësisht gjoksin, la të gjithë pa frymë me pamjen e saj (FOTO)

Bella Hadid zbulon tërësisht gjoksin, la të gjithë pa frymë me pamjen e saj (FOTO)

Bella Hadid u konsiderua si njëra ndër modelet më të guximshme në shfaqjen e fundit.

Modelja e njohur i habiti të gjithë me pamjen e saj, ku zbuloi shumë pjesë nga trupi i saj.

20 vjeçarja zbuloi komplet gjoksin e saj një bluzë të zezë dhe të tejdukshme.

Ajo ngacmoi të gjithë me asetet e saj të bollshme.

 

Shpërndaje në: