Blero rrëfen se si u prit nga familja e Afronës

Blero rrëfen se si u prit nga familja e Afronës

Blero gjatë një interviste në emisionin “Familja ime” në Klan Kosova është pyetur se si është pritur nga familja e të dashurës së tij, Afronës.

Ai ka thënë se është pritur mire. Kjo pasi prindërit e saj ishin të ndarë, dhe kanë kaluar në fazat e njejta me të.

Kjo ndoshta e ka bërë pak më me fat, që ky të jetë kaq mirë i pranuar nga ana e tyre.

 

 

Shpërndaje në: