Burri mbajti kufomën e nënës më shumë se një vit në bodrum, arsyeja do t’iu habisë

Periskopi.com Lajme

Policia austriake thotë se një burrë fshehu trupin e nënës së tij në bodrumin e shtëpisë për më shumë se një vit, në mënyrë që të vazhdonte të merrte pensionin dhe ndihmën e infermierisë.

Policia në qarkun e Tirolit tha të enjten se oficerët vizituan burrin në rajonin e Innsbruck fundjavën e kaluar për shkak të dyshimevese nëna e tij 89 vjeçare kishte ndërruar jetë në vitin 2020.