Zoya

Sipas ekspertëve shëndetësorë, njerëzit që vuajnë nga ankthi shohin më shumë ëndrra që lidhen me…

07 Sep, 10:12

Një studim 85-vjeçar i Harvardit zbuloi se gjëja më e rëndësishme që na sjell lumturi…

05 Sep, 22:23

Superhëna e dytë e muajit, e cila gjithashtu ndodh të jetë hëna e plotë më…

30 Aug, 8:59

Dashi Edhe pse nuk do të jeni shumë në qejf gjatë kësaj dite, përsëri do…

30 Aug, 8:47
Shkencëtarët në Australi gjejnë për herë të parë një krimb të gjallë në trurin e njeriut

Shkencëtarët në Australi ka thënë se për herë të parë në histori është gjetur i…

29 Aug, 14:04

Vërtetohet shkencërisht se e qeshura të zgjat jetën

Thënia e vjetër se “e qeshura të zgjat jetën” është e vërtetë, sidomos kur bëhet…

28 Aug, 8:34

Frymëzuar nga vajzat franceze: Kombinimet që të duhen për vjeshtën

Vajzat franceze vishen gjithnjë me shumë stil, në çdo stinë. Për vjeshtën që po vjen,…

27 Aug, 13:56

Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Një mik mund t’ju propozojë që të merrni pjesë në një projekt të ri…

27 Aug, 8:17

Sipas shkencës kjo është dita më vdekjeprurëse e javës

Ky është një skenar shumë i zakonshëm: Po afrohet fundi i javës së punës, jeni…

26 Aug, 17:59

“Ditë argëtuese dhe plot aktivitete” – Ja parashikimi i yjeve për këtë të hënë

Dashi Do të kaloni një ditë argëtuese dhe plot aktivitete. Do të ndiheni shumë të…

21 Aug, 8:07

Parashikimi i yjeve për sot, lexoni çka thotë horoskopi për shenjën tuaj

Parashikimi i yjeve për ju sot. Puna juaj do të bëhet shumë emocionale – veçanërisht…

20 Aug, 10:06

Shenjat që tregojnë se jeni në një mjedis pune mbytës

Gjithkujt mund t’i ketë ndodhur që në një periudhë të caktuar të karrierës ta gjejë…

18 Aug, 8:04

“Mos shpërfillni asgjë”, parashikimi i yjeve për këtë të enjte

Dashi Integroni idetë që zakonisht i shpërfillni. Në vend që të ulni hapur konceptet që…

17 Aug, 8:17

Hapni sytë mirë! Nëse jeni një nga këto shenja, sot mund të gjeni dashurinë

Hëna dhe Virgjëresha komplotojnë sot për të mbushur jetën tonë me dashuri, dhe kjo është…

16 Aug, 17:38

NASA: Korriku, muaji më i nxehtë i regjistruar që nga viti 1880

Korriku ishte muaji më i nxehtë nga çdo muaj tjetër në regjistrimin global të temperaturave,…

15 Aug, 13:10

Parashikimi i yjeve për sot: Ditë e trazuar për të dashuruarit, financat do jenë…

Dashi Klima yjore do jete e përshtatshme për te dashuruarit. Do keni surpriza te njëpasnjëshme…

15 Aug, 7:58

14 Aug, 14:32

“Duhet të dëgjoni zemrën tuaj”/ Ja çfarë kanë rezervuar yjet për 11 gushtin

Dashi Renditja e të gjitha detajeve nuk do t’ju çojë më tej tek e vërteta.…

11 Aug, 8:07

Pse u deshën 64 vjet për të bërë një film Barbie

Barbie është lodra më e njohur në botë që nga debutimi i saj në 1959,…

08 Aug, 13:31

Mësoni çfarë i tërheq më tepër mushkonjat

Ka disa faktorë që i tërheq mushkonjat tek ne; si dioksidi i karbonit që nxjerrim…

07 Aug, 17:34

“Në kërkim të emocioneve të reja”/ Ja çfarë kanë rezervuar yjet për 7 gushtin

Dashi Ju jeni në kërkim të emocioneve dhe dashurive të reja. Në ditët në vijim…

07 Aug, 8:29

Këto truke do të ndihmojnë që manikyri juaj të zgjasë më shumë gjatë verës

Manikyr i shkëlqyer Para se të aplikoni manikyrin, është e nevojshme t’i lani thonjtë mirë…

05 Aug, 22:03

Shumë çifte po ndahen pasi kanë parë filmin e Barbie-t

Më shumë se një javë pas publikimit të filmit ‘Barbie’, rrjetet sociale janë plot me…

02 Aug, 14:14

Ditë e qëndrueshme dhe pa mosmarrëveshje, zbuloni çfarë ka rezervuar horoskopi për ju sot

Dashi  Ditë e turbullt për të gjithë ata që janë në çift. Do jeni me…

02 Aug, 7:51