Zoya

Një burrë 73-vjeçar australian u detyrua t’i nënshtrohej një operacioni në uretrën pasi i kishte…

27 Feb, 19:44

Takimet me ish të dashurën apo ish të dashurin tuaj shpesh konsiderohen si jo shumë…

26 Feb, 9:34

Është e rëndësishme, sidomos kur e filloni për herë të parë, të përpiqeni gjithmonë të…

23 Feb, 10:03

Dashi Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të…

23 Feb, 8:32
Psikologu shqiptar: Vajzat duan partner më të madh se moshatarin e tyre, ja arsyet

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Florida, ku një e moshuar 71-vjeçare ka përfunduar…

02 Feb, 10:27

Francë: Nëna e braktisi, njihuni me djaloshin që për 2-vjet jetoi i vetëm dhe nuk e hetuan as mësuesit

Krejtësisht i vetëm, në një shtëpi me tre dhoma, djali nga Franca jetoi për dy…

30 Jan, 12:39

Ja sa orë gjumë duhet të flini sipas moshës

“7 deri në 8 orë janë të mjaftueshme për gjumë”. Shpesh e keni dëgjuar këtë…

22 Jan, 8:34

Horoskopi 17 janar, parashikimi i yjeve

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të mërkurën në dashuri ka jo…

17 Jan, 8:35

Si ta kuptoni nëse ka kamera të fshehura në dhomën e hotelit

Të shumta kanë qenë rastet kur njerëzit kanë gjetur kamera të fshehura në hotelet apo…

14 Jan, 22:38

Shtëpitë e famshme italiane që kushtojnë 1 euro, si qëndron e vërteta? (Video)

Foto: Ilistrim Gazetari Arbër Agalliu në një intervistë për Euroenws Albania foli edhe për banesat…

14 Jan, 18:02

Ja çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Dashi Do të jeni në gjendje të mirë dhe marrëdhënia me partnerin/en do të përmirësohet.…

12 Jan, 8:37

Pronarja nuk pranon ta shesë qenin e saj as për 200 mijë euro(Video)

Alexis Elliot ka nxitur debat në rrjete sociale, pasi ka refuzuar ofertën e 200 mijë…

07 Jan, 17:43

“Buxheti do jetë shumë i mirë” – Këto janë shenjat më me fat sot

Dashi Jeta juaj nuk ka për të qenë aspak e ndërlikuar gjatë kësaj dite përkundrazi…

29 Dec, 8:58

Pse gjithë dukemi më mirë para pasqyrës sesa në foto

Mesatarisht femrat shikohen në pasqyre mbi 70 herë brenda një dite Dhe nuk është befasi,…

25 Dec, 13:06

Ja çfarë parashikojnë yjet për ju

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të premten është një kohë e…

22 Dec, 10:11

Si ta kuptoni nëse ju jeni më shumë se miq

Ndonjëherë lidhja jonë me një mik të caktuar bëhet aq e thellë sa nuk mund…

21 Dec, 8:56

Parashikimi për 12 shenjat e Horoskopit

Dashi Nëse jeni ne një lidhje mos kërkoni te impononin mendimin tuaj mbi partnerin sepse…

15 Dec, 8:37

Pesë shenja që tregojnë se dikush është xheloz për ju

Sado toksike të jetë xhelozia në një marrëdhënie, nuk është gjithmonë e lehtë të dallosh…

13 Dec, 16:32

Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t’i kombinoni me funde dhe fustane

Çizmet e larta janë një artikull i domosdoshëm në dollapin e këpucëve kur fillojnë ditët…

10 Dec, 21:53

Në këto 5 qytete mund të pasuroheni

Doni të provoni fatin jashtë vendit, po mendoni të jepni dorëheqjen, të paketoni gjërat dhe…

08 Dec, 11:52

Kur nëna kujdeset tepër për fëmijën: Kjo nuk është dashuri, është problem

A jeni prind i cili me fëmijën e vet bën çdo detyrë shtëpie, në vend…

07 Dec, 11:12

Një ndër qytetet më të bukura në SHBA ndalon hyrjen e turistëve: Blogerët vijnë vetëm për foto, na e nxinë jetën

Vermonti në SHBA, i njohur si vendi ideal për arratisjet e vjeshtës, ka mbyllur rrugët…

29 Oct, 17:12

Njihuni me Pepper X’in, specin më djegës në botë

Pepper X është shpallur zyrtarisht speci djegës në botë. Guinness World Records njoftoi se kishte…

18 Oct, 21:45

Një ‘superkontinent’ i ri mund të zhdukë njerëzit dhe ta bëjë Tokën të pabanueshme

Formimi i një “superkontinenti” të ri mund të zhdukë njerëzit dhe të gjithë gjitarët e…

28 Sep, 9:14