Na shkruani [email protected]

Zoya

Black Friday (Premtja e zezë) njihet si  dita pas Ditës së Falënderimeve në Amerikë. Në…

25 Nov, 8:57

Dashi: Shëndeti do jetë i mirë. Merrni bekimet e të moshuarve përpara se të dilni…

25 Nov, 8:54

Përgjithësisht, kur flasim për ushqime “të mira” dhe “të këqija” mendja na shkon menjëherë tek…

24 Nov, 10:10

Pas 27 vitesh si dermatologe, Jeanine Downie, tani në fillim të të 50-ave, thotë se…

24 Nov, 9:45
Horoskopi ditor, e mërkurë 23 nëntor 2022

Dashi Do i zgjidhni me qetesi sot problemet qe keni pasur ne cift dhe do…

23 Nov, 10:03

Gjërat më acaruese gjatë seksit, sipas grave

Të gjithëve ka gjëra që na bezdisin para, gjatë apo pas seksit, por a e…

21 Nov, 10:11

6 arsye pse keni kruajtje vaginale!

Kruarjet vaginale mund të jenë të pakëndshme në shumë mënyra. Përveç shqetësimin se çfarë po…

21 Nov, 10:07

Çfarë po i bëjmë vetes duke qëndruar ulur kaq gjatë?

Fatmirësisht ose fatmirësisht, bota sot është ndërtuar në mënyrë të tillë që ju të qëndroni…

21 Nov, 9:44

Horoskopi i ditës së hënë, 21 nëntor 2022

Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni…

21 Nov, 9:34

Vitamina që mund t’ju ndihmojë për rënie në peshë gjatë dimrit

Një studim nga shkolla mjekësore austriake, ‘MediUni Vienna’, thotë se vitamina A në të vërtetë…

17 Nov, 14:43

Studimi tregon se 1 miliard të rinj janë në rrezik për të humbur dëgjimin: Ja si ta parandaloni

Kur bëhet fjalë për telefonat, koncertet dhe festat, është e zakonshme që adoleshentët dhe të…

17 Nov, 13:46

Grammy 2023: Lista e nominimeve

Zbuloni në vijim se kush mund të marrë çmimin “Record of the year”, “Albumin më…

17 Nov, 12:06

Horoskopi për ditën e mërkurë, 16 nëntor 2022

Dashi Qielli shfaqet interesant për ndjenjat, një lidhje e rëndësishme mund të lindë në çdo…

16 Nov, 8:57

Këto gjëra janë të vërteta në botën e pornos, por jo gjithmonë në shtratin tënd

Të gjithë arrijnë orgazmën… gjithmonë Ti nuk arrin gjithnjë orgazmën dhe kjo është totalisht normale.…

15 Nov, 9:32

8 sinjale që ju jep trupi për t’ju treguar se po injoroni veten dhe dëshirat tuaja

Disa njerëz dashje pa dashje injorojnë dëshirat e tyre pa menduar për stresin që kjo…

15 Nov, 9:22

Horoskopi ditor, e martë 15 nëntor 2022

DASHI Qiell interesant ju pret përpara. Sidomos për dashurinë. Keni vërtet një entuziazëm të madh…

15 Nov, 9:13

Këto dy shenja do të marrin kontrollin e jetës së tyre dhe do të ndahen brenda vitit nga partneri

Nëntori dhe dhjetori nuk do të jenë muaj të lehtë për disa shenja. Në veçanti, yjet parashikojnë…

14 Nov, 10:24

Pyetja që tundon çdo grua kur bën testin e shtatzënisë, ç’do të thotë kur vija e dytë është e zbehtë?

Një test shtatzënie mund t’uu dhurojë femrave dy nga ndjesitë më të forta që mund…

14 Nov, 10:21

14 Nov, 10:17

Studimi: Puna e keqe, më stresuese sesa papunësia

Me këtë temë janë marrë hulumtuesit e Qendrës për shëndet mendor nga Universiteti Nacional në…

14 Nov, 10:06

Ju që e keni zakon të kërcisni gishtat, duhet të lexoni këtë

Nga gishtat e dorës, të këmbës e deri te qafa, të gjithë e njohim një…

14 Nov, 9:51

Horoskopi ditor, e hënë 14 nëntor 2022

Dashi Do të jeni në gjendje të relaksoheni. Qëndroni të vëmendshëm për sa i përket…

14 Nov, 9:29

Parashikimi i yjeve për javën, cilat janë shenjat me fat

Dashi 2 yje – Ndikimi do jetë kryesisht në çështjet ekonomike, do kenë ndryshime të paparashikueshme në…

11 Nov, 11:12

Përjetoni seksin më fantastik të jetës suaj duke ndjekur këto këshilla

Louise Bourchier, një edukatore seksi nga Auckland, Zelanda e Re, ka udhëhequr ndër vite komunitete…

11 Nov, 11:02