Zoya

Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët…

22 Apr, 9:58

DASHI Kini kujdes: mund të ketë debate dhe tensione sidomos me Virgjëreshat. Ju ende mund…

19 Apr, 9:33

Dashi Mundohuni që të nisni aktivitete të cilat iu lejojnë që të shpreheni lirisht dhe…

13 Apr, 8:41

Gruaja që mban rekordin botëror për këmbët më të gjata ka treguar vështirësitë e saj…

05 Apr, 9:11
Këto janë dy shenjat më me fat në muajin prill

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë…

01 Apr, 10:24

Çfarë parashikojnë yjet për ju sot?

DASHI Gjatë kësaj fundjave është më mirë të mbani nervat nën kontroll… Argumentet mund të…

31 Mar, 8:09

Zbulohet plazhi me ujin më të kaltër në botë, lë pas edhe Maldivet

Një nga agjencitë më të njohura të udhëtimit në Angli, CV Villas e cila merret…

30 Mar, 19:30

Çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Dashi Kjo ditë do ju gjejë më produktiv dhe krijues, qoftë në sferën profesionale edhe…

29 Mar, 8:59

12 kulte të frikshme dhe famëkeqe që janë ende aktive

Mund të themi se çdo fe është një kult, por ndryshimi kryesor është se kultet…

24 Mar, 20:23

Horoskopi 24 mars 2024, zbuloni parashikimet e yjeve

Dashi Marsi do ju bëjë shumë më luftarakë gjatë kësaj dite. Do ecni përpara pa…

24 Mar, 8:18

Ja pse njerëzit e lindur në muajin mars janë specialë

Personat që kanë fatin të lindin në muajin mars, janë të veçantë. Pos kësaj, edhe…

01 Mar, 9:53

Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Një burrë 73-vjeçar australian u detyrua t’i nënshtrohej një operacioni në uretrën pasi i kishte…

27 Feb, 19:44

Disa mënyra si të silleni nëse takoheni rastësisht me ish-in tuaj

Takimet me ish të dashurën apo ish të dashurin tuaj shpesh konsiderohen si jo shumë…

26 Feb, 9:34

Shefi nervozohet me punëtorin pasi tha “ëhë” në vend të “po”

Është e rëndësishme, sidomos kur e filloni për herë të parë, të përpiqeni gjithmonë të…

23 Feb, 10:03

Horoskopi ditor, 23 Shkurt 2024

Dashi Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të…

23 Feb, 8:32

A e dini se për çfarë shërben tapa e derës së veturës, e cila është shumë e rëndësishme?

Vetura ka një sërë aksesorësh që shumë shoferë as nuk i dinë. Ndërtimet e veturave…

21 Feb, 9:25

Psikologu shqiptar: Vajzat duan partner më të madh se moshatarin e tyre, ja arsyet

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Florida, ku një e moshuar 71-vjeçare ka përfunduar…

02 Feb, 10:27

Francë: Nëna e braktisi, njihuni me djaloshin që për 2-vjet jetoi i vetëm dhe nuk e hetuan as mësuesit

Krejtësisht i vetëm, në një shtëpi me tre dhoma, djali nga Franca jetoi për dy…

30 Jan, 12:39

Ja sa orë gjumë duhet të flini sipas moshës

“7 deri në 8 orë janë të mjaftueshme për gjumë”. Shpesh e keni dëgjuar këtë…

22 Jan, 8:34

Horoskopi 17 janar, parashikimi i yjeve

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të mërkurën në dashuri ka jo…

17 Jan, 8:35

Si ta kuptoni nëse ka kamera të fshehura në dhomën e hotelit

Të shumta kanë qenë rastet kur njerëzit kanë gjetur kamera të fshehura në hotelet apo…

14 Jan, 22:38

Shtëpitë e famshme italiane që kushtojnë 1 euro, si qëndron e vërteta? (Video)

Foto: Ilistrim Gazetari Arbër Agalliu në një intervistë për Euroenws Albania foli edhe për banesat…

14 Jan, 18:02

Ja çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Dashi Do të jeni në gjendje të mirë dhe marrëdhënia me partnerin/en do të përmirësohet.…

12 Jan, 8:37

Pronarja nuk pranon ta shesë qenin e saj as për 200 mijë euro(Video)

Alexis Elliot ka nxitur debat në rrjete sociale, pasi ka refuzuar ofertën e 200 mijë…

07 Jan, 17:43