Zoya

Burrat me dëshirë të lartë seksuale jetojnë më gjatë se bashkëmoshatarët e tyre. Studiuesit japonezë…

17 Apr, 11:08

Lidershipi pothuajse gjithmonë është portretizuar si një ndër gjërat më të synuara nga shumë sidomos…

13 Apr, 23:46

Për herë të parë është krijuar një hartë 3D që përshkruan planetin e “kuq” në formën…

10 Apr, 8:51

Si ndikon në mendje të folurit e shumë gjuhëve? Për dekada të tëra, kjo pyetje…

07 Apr, 19:15
Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë më 3 prill

Dashi Sot do keni vullnet të fortë dhe me përpjekjet e duhura do arrini gjithçka…

03 Apr, 8:13

Qyteti i Ndaluar, simboli i misterit dhe fuqisë së perandorëve të Kinës

Qyteti i Ndaluar, një pallat i madh perandorak ku dikur banonin perandorët e fuqishëm të…

31 Mar, 18:32

Këto 3 zakone po ju dëmtojnë jetën seksuale

1.Stop Calling Him Honey and Start Having Sex! T’i thërrisni njëri-tjetrit me nofkë përkëdhelëse nuk…

30 Mar, 9:29

Horoskopi 30 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Ka mundësi të shërohet nga një sëmundje afatgjatë. Megjithatë, individët që kanë investuar në…

30 Mar, 9:22

Shkencëtarët identifikojnë përbërësin sekret në pikturat e Leonardo da Vinçit

“Mjeshtrat e Vjetër” si Leonardo da Vinci, Sandro Botticelli dhe Rembrandt mund të kenë përdorur…

29 Mar, 17:16

Horoskopi 28 mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Merruni me sporte në natyrë për t’u shijuar, ndërsa meditimi dhe joga do t’ju…

28 Mar, 9:37

9 mësime për shitjet, stresin dhe suksesin si ndërmarrës

Shumica e njerëzve të cilët deklarohen si influencues nuk janë të tillë- dhe njerëzit me…

28 Mar, 8:20

Artistja që flet me shpirtrat: Numrat 777 dhe 999 kanë kuptim për mua

Nëse duke e kaluar rrugën, qoftë në këmbë apo me veturë, një mace e zezë…

27 Mar, 10:02

Qyteti 15-minutësh: Utopi apo i arritshëm?

Nga Tim Schauenberg DW Për t’i bërë qytetet më të qëndrueshëm, më të shëndetshëm dhe…

27 Mar, 8:41

Horoskopi për ditën e sotme: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë?

Dashi Dielli do ju bëjë të jeni me humor më të mirë gjatë kësaj dite.…

24 Mar, 9:09

Shkencëtarët po përdorin inteligjencën artificiale për të hedhur dritë mbi krijimin e universit

Yjet e parë të universit lindën në grupe dhe jo individualisht, sipas një studimi nga…

23 Mar, 20:33

A mund të mbetni shtatzënë gjatë menstruacioneve

Më mirë është që gjithmonë kur keni marrëdhënie seksuale të përdorni ndonjë formë kontracepsioni, pa…

23 Mar, 9:34

Horoskopi 23 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Kurseni energjinë tuaj për të bërë diçka kuptimplote. Kërkoni bekimet e të moshuarve përpara…

23 Mar, 9:30

Një terapiste seksi u përgjigjet publikisht 3 pyetjeve më të shpeshta që i bëjnë!

Për shkak të mungesës së edukimit gjithëpërfshirës dhe të aksesueshëm seksual, mund të jetë e…

23 Mar, 9:21

Shkencëtarët zbulojnë një molekulë në asteroid që mund të hedhë dritë mbi krijimin e jetës

Në mostrat e mbledhura nga anija kozmike japoneze Hayabusa2 nga asteroidi Ryugu janë zbuluar molekula…

22 Mar, 19:04

Tre shenjat e Horoskopit që mund të përfundojnë vetëm

Ka disa shenja zodiake që, për shkak të tipareve të tyre të personalitetit, mund të…

21 Mar, 9:15

A duhet t’ua tregoni kolegëve pagën tuaj?

Të diskutuarit e pagës tuaj me kolegët e punës mund të çojë në probleme serioze…

21 Mar, 8:02

Horoskopi 16 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Kursimet tuaja mund të kthehen në plane investimi fitimprurëse, shumë shpejt. Ju mund të…

16 Mar, 8:42

Çfarë na shkakton mungesa e vitaminave?

Ekzistojnë 13 vitamina thelbësore, të cilat klasifikohen në dy grupe: vitamina të tretshme në ujë…

15 Mar, 9:39

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 Mars 2023

Dashi Jeta juaj ne çift nuk do jete aq e mire sa ju e prisnit…

15 Mar, 9:27