Zoya

Federata Botërore e Obezitetit ka bërë me dije se më shumë se gjysma e popullsisë…

08 Mar, 13:49

Dashi Sot do keni më shumë siguri në vetvete dhe nuk do e keni të…

06 Mar, 10:10

Seksi i mëngjesit është çudibërës dhe këto arsye e vërtetojnë: Kolegët nuk do të të…

03 Mar, 8:51

Dashi Sot do jeni shumë të devotshëm për gjithçka dhe gjithashtu edhe të ndjeshëm. Për…

03 Mar, 8:48
Horoskopi 2 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Një ditë kur rastësitë, mundësitë dhe ngjarjet e papritura me fat do të sjellin…

02 Mar, 9:41

A përputhesh ti dhe partneri/ja seksualisht? Ja si ta zbuloni

“Komunikimi është mënyra më e mirë për të kuptuar se sa përputheni seksualisht,” tha për…

01 Mar, 9:06

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 mars 2023

Dashi Sot është dita e përshtatshme për ju te dashuruarit qe t’i zgjidhni me ne…

01 Mar, 8:13

Burrin e fala për tradhti: A mund të përleshem me gruan që më tradhtoi?

Në pjesën e rubrikës për këshilla lidhur me probleme të ndryshme në martesë, New York…

23 Feb, 10:49

Tiparet më të adhurueshme dhe një e metë për çdo shenjë horoskopi

Dashi Tiparet e ardhurueshme: optimist, i vendosur dhe i ndershëm. Këmbëngulja juaj e vazhdueshme do…

23 Feb, 9:28

Sa e vërtetë është që ananasi ndryshon aromën e vaginës?

Në përgjithësi, një vaginë e shëndetshme mund të ketë një aromë të caktuar, ndonjëherë metalike,…

21 Feb, 9:24

A është kjo gruaja me gjinjtë më të mëdhenj në botë? (Foto)

Një mësuese e shkollës së mesme në Kanada, duket se zë vendin e parë në…

20 Feb, 15:32

Zbuloni se si do të ndikojë tek ne Hëna e re e 20 Shkurtit

Astrologët theksojnë se duke arritur kohën e saj më 20 shkurt 2023, Hëna e Re…

20 Feb, 9:56

Horoskopi 20 shkurt, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Dita juaj është ideale për introspeksion, marrjen e vendimeve të rëndësishme, por mbi të…

20 Feb, 9:53

Patatja e ëmbël ndihmon në reduktimin e rrudhave

Patatja e ëmbël është një lloj i veçantë i patates dhe mund ta gjeni në…

15 Feb, 18:05

Këto shenja që ju jep trupi tregojnë se keni mungesë hekuri

Një dietë e shëndetshme nuk është vetëm për ata që duan të humbin peshë, por…

15 Feb, 15:10

Nëse flini më shumë se 8 orë, rrezikoheni nga këto 6 probleme shëndetësore

Të gjithë e dimë që për të pasur një jetë të shëndetshme, nuk duhet të…

15 Feb, 11:23

5 pyetje kyçe lidhur më paratë, që duhet t’ia bëni partnerit para se të hidhni hapin e radhës!

Në një botë ideale, ju e njihni bashkëshortin tuaj të ardhshëm në nivelet më të…

15 Feb, 11:21

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 shkurt 2023

Dashi Nëse doni qe gjerat ne jetën tuaj ne çift te ecin mire dhe te…

15 Feb, 9:44

Dhurata të bukura dhe të zgjuara për të dashurit tuaj këtë Shën Valentin

Nuk ka kurrë një moment të gabuar për t’i dhënë lumturi dikujt që e doni,…

14 Feb, 12:30

Horoskopi ditor, e martë 14 shkurt 2023

Dashi Mos u përpiqni të shtyni dikë tjetër në diçka që ai ose ajo nuk…

14 Feb, 10:09

Ushqimet që çlirojnë hormonet e lumturisë

Nëse nuk keni humor të mirë mos mendoni se akullorja, picat dhe ëmbëlsirat do t’ju…

11 Feb, 17:43

Këto faktorë përcaktojnë nëse keni ose jo një jetë seksuale të kënaqshme

Të gjithë duan një jetë të mirë seksuale. Por çfarë çon në kënaqësi më të…

09 Feb, 10:41

Arsyet pse të punuarit nga shtëpia ka më shumë rreziqe se sa të mira

Në kushtet e pandemisë dhe distancës sociale, të punuarit nga shtëpia u pa si një…

04 Feb, 20:40

Trajnerja personale e Shakira-s zbulon ca nga ushtrimet e saj të preferuara të barkut!

Midis këngës së saj të re “Shakira: BZRP Music Sessions #53” dhe skandalit me ish-bashkëshortin,…

01 Feb, 9:44