Zoya

Në një botë ideale, ju e njihni bashkëshortin tuaj të ardhshëm në nivelet më të…

15 Feb, 11:21

Dashi Nëse doni qe gjerat ne jetën tuaj ne çift te ecin mire dhe te…

15 Feb, 9:44

Nuk ka kurrë një moment të gabuar për t’i dhënë lumturi dikujt që e doni,…

14 Feb, 12:30

Dashi Mos u përpiqni të shtyni dikë tjetër në diçka që ai ose ajo nuk…

14 Feb, 10:09
Këto faktorë përcaktojnë nëse keni ose jo një jetë seksuale të kënaqshme

Të gjithë duan një jetë të mirë seksuale. Por çfarë çon në kënaqësi më të…

09 Feb, 10:41

Arsyet pse të punuarit nga shtëpia ka më shumë rreziqe se sa të mira

Në kushtet e pandemisë dhe distancës sociale, të punuarit nga shtëpia u pa si një…

04 Feb, 20:40

Trajnerja personale e Shakira-s zbulon ca nga ushtrimet e saj të preferuara të barkut!

Midis këngës së saj të re “Shakira: BZRP Music Sessions #53” dhe skandalit me ish-bashkëshortin,…

01 Feb, 9:44

A është e vërtetë që të bërit seks i sjell më shpejt periodat?!

Thuajse për të gjitha vajzat, ekziston ideja se seksi përshpejton deri diku ardhjen e periodave.…

30 Jan, 9:10

Horoskopi 30 janar 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

DASHI Dy ditët e fundit dikush mund t’iu ketë larguar njerëzit, ndoshta duke thënë diçka…

30 Jan, 9:00

Pse njerëzit kanë fantazi seksuale për gjërat që në fakt, nuk duan t’i bëjnë në jetën reale!

Fantazia seksuale është një imazh ose ide e diçkaje që ju ngjall emocion. Mund të…

25 Jan, 10:12

Horoskopi ditor, e hënë 23 Janar 2023

Dashi Ndikuar mjaft nga yjet, jeta juaj ne çift sot do jete shume me e…

23 Jan, 9:51

Pse hamë ushqime të pashëndetshme kur jemi të stresuar

Pas një emocioni të lodhshëm, mërzia është pasoja çuditërisht e fuqishme që ndodh. Ajo është…

21 Jan, 21:44

Horoskopi për ditën e sotme: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë?

Dashi: Kjo mund të jetë një nga periudhat më të vështira të vitit për ju,…

20 Jan, 9:43

6 mënyra të habitshme se si tangat mund të ndikojnë (për keq) në shëndetin tuaj!

Ndërsa varet tërësisht nga ju që të vendosni se çfarë lloj të brendshmesh do të…

19 Jan, 10:00

Horoskopi ditor, e mërkurë 18 janar 2023

Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj…

18 Jan, 9:54

Duhet ta provoni se s’bën metodën skandinave të gjumit!

Metoda skandinave e gjumit mund të jetë veçanërisht e dobishme për çiftet që kanë dallime…

17 Jan, 12:23

Disa ushtrime për të shpëtuar nga dhimbja e shpinës, sugjeruar nga fizioterapistët

“Një shpinë e shëndetshme lidhet me një mënyrë jetese të shëndetshme”, thotë fizioterapistja Vinita Chandra…

17 Jan, 12:16

Ç’do të ndodhë me shenjën tënde gjatë kësaj jave?

Kjo javë është shumë e zënë me aktivitete qiellore, ndaj shpejt e shpejt, gjej shenjën…

16 Jan, 12:21

4 gratë më të komplikuara i përkasin këtyre shenjave të Zodiakut

Ato janë enigmatike, kokëforta dhe të paparashikueshme. Ato janë katër dhe janë gratë më të…

16 Jan, 9:43

5 mite dhe fakte rreth shtatzënisë që çdo grua duhet t’i dijë

Shtatzënia është një nga momentet më të rëndësishme në jetën e një gruaje, por gjithashtu…

16 Jan, 9:33

Studim: Meshkujt që drejtojnë vetura sportive kanë më shumë gjasa të kenë penis të vogël

Një ekip psikologësh në Kolegjin Universitar të Londrës kanë dalë me një studim se meshkujt…

14 Jan, 10:49

Louis Vuitton: Çanta me flamurin shqiptar nuk u krijua nga ne

Në fillim të janarit 2023, kryeministri Rama bëri një postim që preku ndjenjat patriotike të…

13 Jan, 17:35

Ëndrrat seksuale nuk kanë lidhje me seksin? Mësoni cili është kuptimi i tyre

Je zgjuar ndonjëherë konfuze për ëndrrën seksuale që ke parë gjatë natës? Para se të…

13 Jan, 11:02

E premte, data 13 – çfarë duhet të bëni për ditën më të zezë të vitit?

Data 13 e premte, me shekuj, është konsideruar një prej ditëve më të pafata të…

13 Jan, 10:18