Crystal Palace – Tottenham: Formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crystal Palace – Tottenham Hotspur.

Tottenham luan në udhëtim kundër skuadrës së Crystal, në kuadër të xhiros së katërt në Premier League, shkruan Periskopi.

Spurs synojnë tri pikë të reja për të mbajtur startin perfekt me të gjitha fitore këtë sezon.

Ndeshja mes Palace dhe Spurs luhet me fillim nga ora 13:30.

Më poshtë periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Crystal:

Spurs: