Darner Fisher ka shkuar viral pasi e kapi për organi gjenital Callum Patersonin gjatë ndeshjes

Periskopi.com Sporti

Preston mposhti Sheffield Wednesday 1-0 në Championship të shtunën pasdite,

Tom Barkhuizen shënoi golin e vetëm të ndeshjes pak para përfundimit të pjesës së parë, transmeton Periskopi.

Mirëpo, gjatë ndeshje ndodhi një incident i cuditshëm ku u përfshinë Darnell Fisher dhe Callum Paterson.

Fisher po markonte Patersonin në një ndërprerje kur ai vendosi ta kapë kundërshtarin për organi gjenital.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: