Daut Haradinaj: SHIK-u që 16 vjet shpif për familjen time (Video)

Daut Haradinaj: SHIK-u që 16 vjet shpif për familjen time (Video)

Në këtë intervistë ai thotë se SHIK-u, si organizatë kriminale, nuk ka lënë shpifje pa bërë për të dëmtuar familjen Haradinaj dhe kreun e AAK-së, Ramush Haradinajn.

Si asnjëherë më parë në këtë intervistë, Daut Haradinaj ka folur për sakrificën në luftë e edhe për vëllain e vrarë paslufte.

Ndiqeni intervistën në videon e postuar më poshtë.

Shpërndaje në: