Debati i ashpër mes Einxhelit dhe Ilirit: “Kur dëgjon emrin e saj eksitohet”

Periskopi.com Showbiz

Debati i parë që filloi sonte në “Big Brother Vip” ishte ai në mes të Einxhelit dhe Ilirit.

Në videon e publikuar nga produksioni dëgjohet Einxhel duke bërë një bisedë në orët e vona bashkë me disa banorë tjerë, shkruan GazetaBlic.

Einxhel tregoi se Iliri dhe Sabiani janë shprehur në mënyrë banale me njërën nga vajzat e shtëpisë.

“Kam dëgjuar Ilirin duke thënë për njërën nga vajzat, “ajo vetëm kur dëgjon emrin e saj eksitohet”, u shpreh Einxhel.

Këtë gjë nuk e pranoi Iliri, teksa kërkoi nga produksioni të nxirrte videon