Diana Avdiu flet për herë të parë për Blerand Stavilecin

Diana Avdiu flet për herë të parë për Blerand Stavilecin

Diana Avdiu flet për herë të parë për Blerand StavilecinDiana Avdiu është folur shumë për lidhjen e saj më Blerand Stavilevcin. Modelja gjatë tërë kohës ka ikur nga mediat dhe nuk kishte dhënë asnjë prononcim. Por së fundmi në intervistën e saj për “Dritare.net” modelja ka thënë

“Ministri Stavileci është President i Klubit Basketbollistik, “Sigal Prishtina”, ku unë punoj. Punojmë bashkë dhe ai është shok i imi. Si e re dhe ambicioze në një botë si kjo në të cilën jetojmë, duhet të jesh gati të përballesh edhe me paragjykimet e të tjerëve”

Shpërndaje në: