Donaldi e humb kontrollën, shpërthen në të shara gjatë debatit me Beatrix

Periskopi.com Showbiz

Së fundmi gjërat mes Beatrixë dhe Donaldit kanë ndryshuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Këngëtarja është shprehur se aktori nuk po i jep vëmendjen që dikur i kishte dhënë, dhe se sipas saj duket se gjërat janë zbehur.

Pas spektaklit mbrëmë ata folën me njëri-tjetrin, ku ishte Donaldi ai që insistonte duke thënë se ai nuk ka ndryshuar, thjesht mendon se Beatrix duhet të qëndrojë vetëm.

Por, në një moment gjatë bisedës, Donaldi shpërthen në të shara.

“Nuk jam robot, ja q…r…”, dëgjohet duke thënë Donaldi.