E ‘gjunjëzuan’ Serbinë në fushë, Dani Alves dhe Riacharlison ‘show’ në sy të kamerës

E ‘gjunjëzuan’ Serbinë në fushë, Dani Alves dhe Riacharlison ‘show’ në sy të kamerës

Ka përfunduar ndeshja mes Brazilit dhe Serbisë.

Kombëtarja nga Amerika Latine ka shkëlqyer duke triumfuar me rezultat 2 me 0.

Ishte një paraqitje fantastike në pjesën e dytë nga brazilianët, atje ku Richarlison ishte i jashtëzakonshëm duke realizar dy gola.

Në fund të ndeshjes, Dani Alves dhe golashënuesi Richarlison gjeten kohë edhe për pak ‘humor’, duke bërë një veprim të përbashkët interesant në sy të kamerës.

Shpërndaje në: