A e keni parë ndonjëherë gruan e Nexhat Osmanit? (Foto)

A e keni parë ndonjëherë gruan e Nexhat Osmanit? (Foto)

Në skenën muzikor shqiptare, ai është një ndër emrat më të pëlqyer në llojin e muzikës që bën.

Edhe pse është shumë i angazhuar në dasma dhe ahengje familjare, këngëtari aspak nuk qëndron larg familjes së vet, shkruan Gazeta Express.

Bëhet fjalë për Nexhat Osmanin, i cili së fundmi ka shkuar në Antalya për pushime.

Ai ka publikuar një foto me gruan, ku po duken për mrekulli.

Rikujtojmë së këngëtari së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Shpërndaje në: