E konfirmuar nga Keithi: Adriana kaloi opecionin me sukses

Periskopi.com Lajme

I dashuri i aktores dhe deputetes Adriana Matoshi, Keith Groeneveld, ka konfirmuar se operimi i saj ka kaluar me sukses

“Faleminderit Zotit, operacioni ishte i suksesshëm”, ka shkruar Keith.