E shtynë UFO-t? Dalin pamje të aksidentit të djeshëm të çuditshëm në Prishtinë (Video)

Periskopi.com Fun

Një aksident i çuditshëm ku një veturë e bardhë dukej në pozitë të çuditshme mes dy veturave tjera ka lënë gojëhapur lexuesit tanë. 

Në një video të siguruar nga Vrojtuesit e lagjes, e që po e transmetojmë edhe ne, duket se vetura ka rrëshqitur nga vend-parkimi ku ishte edhe pse nuk duket që shtyhet nga ndokush dhe në atë moment nuk ka pasur ndonjë tërmet.

Fillimisht, ishte menduar se ai mund të ishte parkuar gabimisht në zonën e gjelbër, por videoja duket se e mohon një gjë të tillë.

Shihni pamjet:

Shpërndaje në: