Elvisi i bën gjestin romantik Sindit pasi ajo u rikthye në “Përputhen”

Periskopi.com Showbiz

Juli dhe Sindi u pezulluan nga “Përputhen” pas një debati të ashpër në emisionin e së hënës.

Pas një debati të ashpër në emisionin e së hënës në“Përputhen”, Sindi vendosi të largohej përkohësisht.

Gjithçka nisi nga komenti “Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër” i Julit, që nervozoi keq konkurrenten.

 

Ndërsa sot, Elvisi, konkurrenti i cili ka deklaruar se është në studio vetëm për Sindin, ka publikuar në Instastory një foto me të ku i dedikoi disa fjalë.

“Në të mirë e në të keq”, ka shkruar ai./Lajmi.net/

Shpërndaje në: