Era Istrefi imitohet nga një trasnvesit në Rusi

Era Istrefi imitohet nga një trasnvesit në Rusi

“Bonbon” e Era Istrefit ka kaluar kufijt duke mbërritur edhe në Rusi.

Këngëtarja shqiptare është imituar nga tranvestiti i famshëm Alex Mavr në një menyrë të mrekullueshme.

Alex duket njëlloj si Era duke filluar nga veshja dhe flokët e pastaj edhe imitimi i lëvizjeve.

Videon ai e ka hedhur në profilin e tij në “Instagram” ku ka mbi 100 mijë ndjekës.

 

Shpërndaje në: