Femrat që kanë “pushtuar” botën me …të pasmet e tyre (Foto +18)

Femrat që kanë “pushtuar” botën me …të pasmet e tyre (Foto +18)

Në rrjetet sociale janë duke qarkulluar foto dhe imazhe ku femrat fotografojnë të pasmet dhe i hedhin ato në faqet e tyre personale duke bërë që të përhapen në gjithë botën virtuale.

Moda e quajtur ndonjëherë edhe “Stili Kim Kardashian”, ka eklipsuar të gjitha të rejat të cilat ose nëpërmjet palestrës, ose nëpërmjet ndërhyrjeve kirurgjikale janë në garë se kush siguron të pasmet më të’ mëdha’. Prej kohesh jemi kështu zyrtarisht në “Epokën e të pasmeve”.

Më poshtë ju sjellim konkretisht disa imazhe të modeleve më të njohura, e të disa të tjerave më pak të njohura të cilat kanë publikuar në instagram të pasmet e tyre bombastike shkruan opinion.al.

5-82_1482504580-2119396-300x246 8-71_1482504613-254273-1-300x246 14-47_1482504646-1454809-300x246 13-49_1482504644-2116140-300x246 12-56_1482504643-6875368-300x246 15-43_1482504648-6135368-300x246 9-70_1482504614-9410052-300x246 11-57_1482504641-9529385-300x246 2-86_1482504574-5549431-207x300 1-87_1482504573-7409766-207x300 pasmet222_1482504578-4959496-266x300 kimi-300x300 kimi-k-288x300 wumnc8s_13507-300x300 54_1448001786_2534004_13504-300x270 som-223x300 sommer-ray-300x157 12120477_163029067379014_1569212131_n-300x300 nitaaa-244x300 kvitko-244x300 kvitkoolo-300x297

Shpërndaje në: