Flet mjeku kujdestar në Pejë: Dy viktimat erdhën pa shenja jete në spital

Periskopi.com Lajme

Mjeku kujdestar në Pejë ka dolur për pranimin e dy trupave pa jetë të zyrtarëve të PDK’së në spitalin regjional të Pejës, raporton Periskopi.

‘’Viktimat janë sjellë pa shenja jete dhe një tjetër I plagosur. A kanë vdekë në vedn apo gjatë rrugës nuk mundemi me konstatu. I lënduari tretë ka pasë një frakturë të gishtit por jashtë rrezikut për jetë. Është liru’’, tha ai në Rtv Dukagjini.PERISKOPI/