Formacionet zyrtare: Arsenal – Crystal Palace

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Crystal Palace.

Arsenal luan në shtëpi kundër skuadrës së Crystal Palace, në ndeshjen e fundit të kësaj xhiroje në Premier League.

Gunners synojnë tri pikët ndaj një kundërshtari aspak të lehtë, shkruan Periskopi.

Ndeshja mes Arsenal dhe Crystal Palace luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Arsenal:

Crystal Palace: